Binance’den Shiba Inu (SHIB) İçin Delist Kararı!

Binance Futures, kısa mühlet evvel yaptığı duyuruda Shiba Inu (SHIB)’yu BUSD çiftinde kaldıraçlı süreçlere kapatacağını...

Binance’den Shiba Inu (SHIB) İçin Delist Kararı!

Binance Futures, kısa mühlet evvel yaptığı duyuruda Shiba Inu (SHIB)’yu BUSD çiftinde kaldıraçlı süreçlere kapatacağını bildirdi.

Binance, BUSD çiftinde Shiba Inu kaldıraçlı süreçlerini sonlandırıyor

Merkezi kripto para borsası dün Shiba Inu (SHIB) kaldıraçlı süreçleri için düzenleme yapacağını bildirdi. Buna nazaran 1000SHIBBUSD kontratı 1 Haziran saat 12.00’den sona erecek. Binance, bu tarihten sonra tüm açık durumları otomatik olarak kapatacak.

https://twitter.com/BinanceFutures/status/1661671760776003589

Resmi duyuruda yer alan, kullanıcıların dikkat etmesi gereken talimatlar şu biçimde:

  • Kullanıcıların otomatik düzenleme süreçlerinden kaçınmak için listenin sonlandırma saati öncesinde açık durumları kapatmaları gerekiyor.
  • Kullanıcılara belirtilen kontrat için 1 Haziran saat 12.00’den itibaren yeni durum açma müsaadesi verilmemektedir.
  • Son derece volatil piyasa şartlarında kullanıcıları korumak ve potansiyel riskleri önlemek emeliyle, Binance Futures USDⓈ-M 1000SHIBBUSD Daima Mukavelesi için ek gözetici tedbirler alabilir. Bunlar ortasında azamî kaldıraç kıymetini, durum bedelini ve her bir marj kademesindeki bakım marjını ayarlama, faiz oranı, prim ve sonlu finansman oranı üzere fonlama oranlarını güncelleme, fiyat endeksinin bileşenlerini değiştirme ve ‘Son Fiyat Koruma’ sistemini kullanarak İşaret Fiyatını güncelleme yer alabilir.

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Binance, kısa müddet evvel Multichain köprülü 10 altcoin’in süreçlerini durdurmuştu.