Binance Müjdeyi Verdi: Bu Altcoin Uçuşa Geçti!

Binance Futures, 20x’e kadar kaldıraçlı süreçlere açtığı bir altcoin’de çift haneli fiyat artışı tetikledi. Günün...

Binance Müjdeyi Verdi: Bu Altcoin Uçuşa Geçti!

Binance Futures, 20x’e kadar kaldıraçlı süreçlere açtığı bir altcoin’de çift haneli fiyat artışı tetikledi.

Günün Binance Futures duyurusu ralliye yol açtı

Yatırımcılarına üç aylık ve daima vadeli süreç kontratlarında ticaret seçenekleri sunan Binance Futures, yeni bir duyuruda Furucombo (COMBO) için 20x kaldıraca kadar kaldıraçlı süreçlerini başlatacağını bildirdi. Resmi duyuruya nazaran COMBO, Tether (USDT) çiftinde kaldıraçlı süreçlere açılıyor.

Kullanıcılar, yeni COMBOUSDT kontratını 2 Haziran saat 15.00’ten itibaren kullanabilecekler.

binance mujdeyi verdi bu altcoin ucusa gecti 0 ULrKma2L

Binance resmi duyuruda resmi kontrat hakkında şu detaylara ve açıklamalara yer verdi:

Yeni kontratın 2023-06-02 15:00’ten itibaren alım satıma açık olması planlanıyor ve yatırımcılara daha fazla esneklik ve potansiyel kâr fırsatları sunuyor. USDⓈ-M COMBO daima mukavelesi, makul kripto para ünitelerinden oluşan bir sepetin performansını takip etmek üzere tasarlanmıştır ve yatırımcıların tek bir kontrat aracılığıyla birden fazla dijital varlığa maruz kalmasına imkan tanır.

Furucombo (COMBO) fiyatı %20’ye kadar yükseldi

2 milyon dolarlık hacme sahip olan COMBO, Binance Futures duyurusunun akabinde bir noktada %20’ye kadar kıymet kazandı. Lakin ralli kısa solukluydu, COMBO fiyatı kısa müddet sonra çıkış yaptığı düzeylere geri döndü. Yazım sırasında, gün içi çıkarını %0,50 civarında tuttuğu 0.06327 dolar bölgesinde süreç görüyor. Gün içinde 0.06225 taban ve 0.07363 tavan düzeyi ortasında dalgalandı.

binance mujdeyi verdi bu altcoin ucusa gecti 1 41YZ1yuR

Furucombo (COMBO) nedir?

Furucombo, kullanıcıların yalnızca sürükle ve bırak sistemiyle DeFi stratejilerini optimize etmeleri için geliştirilen bir araçtır. Kendi DeFi legolarınızı oluşturur üzere, fakat kullanıcıların kodlamayı bilmesine gerek yoktur. Bu sayede karmaşık DeFi protokollerini küplere görselleştirir.

Kullanıcılar yalnızca giriş/çıkışları girer ve küplerin sırasını ayarlar (buna “combo” denir). Akabinde Furucombo tüm küpleri bir süreç haline getirip gönderir. Bu, farklı protokoller ortasında süreçler gerçekleştirmek isteyen bilhassa flashloan kaldıraç kullanmak isteyen bireyler için mükemmel bir araçtır.

binance mujdeyi verdi bu altcoin ucusa gecti 2 GhmgGE2K

Binance davaları sürüyor

Dünyanın en büyük kripto para borsası, son aylarda bilhassa ABD düzenleyicilerinden piyasa manipülasyonu ve müşteri fonlarını yöntemsiz kullanma üzere münasebetlerle bir dizi dava ile karşı karşıya kaldı. Bunlardan birinde Reuters, Binance’in 2020 ve 2021 periyotlarında farklı tutulması gereken müşteri fonlarını şirket gelirleriyle birleştirdiği sav etti.

Mart ayının sonlarında Binance, piyasa manipülasyonu teziyle bir CFTC davasıyla yüzleşti. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere düzenleyici, ellerinde açık deliller olduğunu bildiriyor.

binance mujdeyi verdi bu altcoin ucusa gecti 3 qDfAmLuT

CEO CZ’nin reaksiyon gösterdiği son gelişmelerde, toplumsal medyada Binance’in iş gücünü azalttığı öne sürüldü. CZ söylentilerin kısmen yanlışsız olduğunu, lakin olağandışı bir olmadığını belirtti.