Binance, Bu Kripto Para Projesine Yatırım Yaptı!

Binance’in teşebbüs sermayesi kolu Binance Labs, kripto para projesi Fusionist’in tohum finansman cinsindeki eş liderlik...

Binance, Bu Kripto Para Projesine Yatırım Yaptı!

Binance’in teşebbüs sermayesi kolu Binance Labs, kripto para projesi Fusionist’in tohum finansman cinsindeki eş liderlik rolüyle dikkat çekti. Borsa, Web3 oyun projelerinin gelişimini destekleme yolunda değerli bir adım attı. İşte detaylar…

Binance borsasının yeni yatırımı aşikâr oldu

Toplam 6,6 milyon dolar fiyatındaki fonlama çeşidine, Web2 oyun kesiminin önde gelen oyuncularından FunPlus da katıldı. Bu işbirliği, Binance Labs’in gelişen bir Web3 oyun ekosistemini teşvik etme ve gelecek vaat eden erken kademe teşebbüsleri destekleme konusundaki kararlılığını gösteriyor. Bir Web3 oyun şirketi olan Fusionist, idare simülasyonu, taktiksel RPG ve stratejik 4X cinslerinin ögelerini bir ortaya getiren tezli bir bilim kurgu oyunu üçlemesi sunmakta. Oyunlar, Dünya’nın büyük ölçüde yaşanmaz hale geldiği 2800’lü yıllarda geçiyor. Oyuncular galakside insanlığı sürdürmek için mesken aramak üzere kainatı keşfeden Kumandanlar rolünü üstleniyor.

binance bu kripto para projesine yatirim yapti 0 VTLIq2Q1

Olağanüstü bir oyun tecrübesi sunmaya odaklanan Fusionist, yenilikçi çoklu oyun mekaniklerini bir ortaya getiriyor. NFT’leri entegre ederek ölçekli bir Web3 oyun alanı yaratmayı hedefliyor. Başlangıçta oyunlar, öbür Layer-1 ağlarına yayılmadan evvel Binance’in lokal Blockchain olan BNB Chain üzerinde başlatılacak. Fusionist CEO’su Ike T, Binance Labs ile iştirakten duyduğu heyecanı lisana getirerek şunları söyledi:

 Binance Labs’in stratejik bir yatırımcı ve ortak olarak ortamıza katılmasından büyük heyecan duyuyoruz. Dal önderlerinden birinin dayanağıyla, Fusionist’in gelecekte başarabilecekleri için çıtayı daha da yükseltebiliriz.

binance bu kripto para projesine yatirim yapti 1 sSuiZpyb

Fusionist’in oyunu Steam’de

Fusionist yalnızca beş ay içinde 800.000 üyeden oluşan bir topluluk oluşturmayı başardı. Şimdiden üç NFT serisini başlattı. Şirket şu anda tanınan görüntü oyunu dağıtım platformu Steam üzerinde beta testi yürütüyor. Binance Labs, Fusionist’in etkileşimli ve kendini adamış bir kullanıcı tabanını teşvik ederken ilgi cazibeli bir oyun sunmaya devam edeceğini umuyor. Yeni tohum fonu, Fusionist’in oyun geliştirmeyi hızlandırmasını sağlayacak. Ayrıyeten Endurance Mainnet ekosistemini (Ocak 2023’te tanıtılacak) geliştirmesine imkan tanıyacak. Son olarak üst seviye oyun ve Web3 profesyonellerini işe alarak grubunu genişletmesini sağlayacak.

Değeri 9 milyar doların üzerinde olan Binance Labs, epey geniş. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere altı kıtada 25’ten fazla ülkeden 200 projeyi kapsayan geniş bir portföye sahip. Şirket, 10 katın üzerinde bir getiri oranıyla yatırımlarından kayda bedel bir geri dönüş elde etti. Binance Labs’in portföy şirketlerinden 50’sinin inkübasyon programlarından çıkmış olması, erken basamak teşebbüslere verdiği takviyenin muvaffakiyetini ve tesirini vurguluyor. Sonuç olarak, Binance Labs’in Fusionist’in tohum finansman çeşidindeki eş liderlik rolü, Web3 oyun projelerine yönelik artan ilgi ve yatırımı yansıtıyor.