Berfu Yenenler, eşi Eser Yenenler’e daima “Heyy” diye bildiri atan bayanı ifşa etti

Oyuncu Eser Yenenler ile 2019 yılında Miss Turkey 2015’te 4. olan Berfu Yenenler nikah masasına...

Berfu Yenenler, eşi Eser Yenenler’e daima “Heyy” diye bildiri atan bayanı ifşa etti

Oyuncu Eser Yenenler ile 2019 yılında Miss Turkey 2015’te 4. olan Berfu Yenenler nikah masasına oturdu. Memnun evliliklerinde 2 çocukları olan çiftten Berfu Yenenler, toplumsal medya hesabından eşine gelen iletisi ifşa etti.

“O ETAP BİTTİ, BEN KAZANDIM

Eser Yenenler ile Instagram üzerinden tanışan Berfu Yenenler, kocasına daima “Hey” diye bildiri atan kişiyi ifşa etti. Eğlenceli kişiliği ve paylaşımlarıyla sık sık isminden kelam ettiren Yenenler, paylaşıma”Biri Yapıt’a daima hey ney diye ileti atıyor, arkadaşım o etap bitti ben kazandım” notunu ekledi.

“İLK SARILIŞTA AŞK VARSA ŞAYET O BİZİZ”

YouTube kanallarından yayınladıkları bir görüntü tanışma kıssalarını anlatan çiftten Eser Yenenler, “Berfu bana DM’den yürüdü. “Miss Turkey falan yazıyor araştırdım baktım o denli biri var ondan sonra ikna oldum. Berfu ile hiç görüşmedik, zira kaygılı bir periyottu. Hiç tanımadığın biriyle dertleşmek yeterli gelir bazen. O anlatıyor, ben anlatıyorum sıkıntı ortağı üzere olmuştuk. Görüşünce büyü bozulacak üzere geliyordu. O yüzden uzun mühlet buluşmadık. Sonra benim oyunumu izlemeye geldi. Kulise geldi. Birbirimize sarıldık, hani birinci görüşte değil fakat birinci sarılışta bir aşk varsa şayet o biziz. Sarılınca ‘Tamam budur. Evlilik, çocuk falan’ hissine kapıldım” demişti.