Bayraklı Belediyesi memleketler arası turizm ve ticaret fuarında

Bayraklı Belediyesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi mesken sahipliğinde, 8-10 Aralık tarihleri ortasında, Fuar İzmir’de bu yıl...

Bayraklı Belediyesi memleketler arası turizm ve ticaret fuarında

Bayraklı Belediyesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi mesken sahipliğinde, 8-10 Aralık tarihleri ortasında, Fuar İzmir’de bu yıl 16’ıncısı düzenlenecek Memleketler arası Turizm, Ticaret Fuar ve Kongresi’ne katılacak. Tarihi zenginlikleri, denizi ve ticari pozisyonu ile İzmir’in ‘kalbi’ Bayraklı’nın projeleri, ticaret ve turizm potansiyeli tanıtılacak. Lider Serdar Sandal “Tüm hemşehrilerimizi standımıza bekliyoruz” dedi.

YATIRIM VE PROJELER TANITILACAK

Bu yıl 16’ncı kere ticaret ve turizm dünyasının profesyonellerini bir ortaya getirecek olan İzmir Milletlerarası Turizm Ticaret Fuar ve Kongresi’nde, tarihi ve kültürel bedellerinden doğal hoşluklarına kadar her tarafıyla Bayraklı’nın tanıtımı yapılacak. Gaziemir Fuar Alanı’nda, belediyeler için ayrılan İzmir Sokakları Kısmı, A Holü’nde ziyaretçilerini ağırlayacak olan Bayraklı standında, Üretici Bayanlar ve Doğançay Kooperatifleri de ürettikleri eserlerin satışını yapacak. Ziyaretçilere kent rehberi, kitapçıklar ve bilgilendirici broşürler dağıtılacak. Belediyenin tesisleri ve vizyon projeleri tanıtılacak. Ayrıyeten piyano, keman ve halk oyunları şovları sunulacak.

HERKESİ BEKLİYORUZ

Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal “Ticaret ve turizm bölümünün bir ortaya geleceği en değerli fuarlardan biri olan İzmir Memleketler arası Turizm, Ticaret Fuar ve Kongresi’nde Bayraklı olarak yerimizi aldık ve ilçemizin tanıtımını yapacağız. Tarihi kıymetlerimizi, kültürel zenginliklerimizi ve turizm potansiyelimizi ziyaretçilerimize anlatacağız. Yeni Kent Meydanımızdan eğitim kurumlarımıza, Smyrna’dan sıhhat, toplumsal, spor, kültür-sanat faaliyetlerimize kadar İzmir’in kalbi Bayraklı’nın kent kimliğine katkı sağlayacak tüm projelerimizi ziyaretçilerimizle paylaşacağız. Herkesi fuardaki standımıza bekliyoruz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı