Bayer Türkiye’den Yurt Dışına İki Değerli Atama

Bayer Tarım Eserleri Türkiye ve Ortadoğu Ticari Harikalık ve Satış Operasyonları Başkanı Onur Demir, Küresel...

Bayer Türkiye’den Yurt Dışına İki Değerli Atama
  • Bayer Tarım Eserleri Türkiye ve Ortadoğu Ticari Harikalık ve Satış Operasyonları Başkanı Onur Demir, Küresel Ticari Yetkinlik Önderi olarak Almanya’ya atandı.
  • Bayer Tarım Eserleri Pazarlama Servisleri Müdürü Kübra Demir, Akdeniz Bölgesi Satış Verimliliği Müdürü olarak İspanya’ya atandı.

Bayer Türkiye’den yurt dışına iki değerli atama gerçekleşti. Bayer Tarım Eserleri Türkiye ve Ortadoğu Ticari Harikalık ve Satış Operasyonları Önderi olarak çalışmakta olan Onur Demir Almanya’ya Küresel Ticari Yetkinlik Önderi olarak atandı. Pazarlama Servisleri Müdürü Kübra Demir ise İspanya’da yerleşik olarak Akdeniz Bölgesi Satış Verimliliği Müdürü oldu.

FMCG, Klâsik ve Çağdaş Kanal Satış İdaresi, Ticari Pazarlama, Satış Mükemmeliyeti, CRM ve Satış Operasyonları alanlarında uzmanlıkları bulunan ve işletme yüksek lisansını UCLA Anderson School of Management’ta tamamlayan Onur Demir; 5 yıllık Bayer tecrübesi ile vazifesini Almanya’da yürütecek.

Lisans ve yüksek lisansını İ.T.Ü. Kimya Bölümü’nde tamamlayan Kübra Demir ise Bayer’deki Marka ve Pazarlama İrtibatı, Dijital Tarım, Kampanya ve Proje İdaresi ile Müşteri Hizmetleri alanındaki 9 yıllık tecrübesini İspanya’da satış alanına taşıyacak

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bayer Türkiye’den Yurt Dışına İki Değerli Atama yazısı ilk önce Csa Haber üzerinde ortaya çıktı.