Battlefield 2042’nin 4. sezonundan en son görüntüler

Battlefield 2042 geliştirici takımı, oyunun yeni dönemi Eleventh Hour’da yer alan yenilikleri içeren yeni bir...

Battlefield 2042’nin 4. sezonundan en son görüntüler

Battlefield 2042 geliştirici takımı, oyunun yeni dönemi Eleventh Hour’da yer alan yenilikleri içeren yeni bir güncelleme yayınladı. Oyun tarihinin en esaslı serilerinden biri olan Battlefield’ın son halkasının 4. dönemi, 28 Şubat’ta oyunseverlerle buluşacak.

DICE Topluluk Yöneticisi Tom Straatman’in ve Yardımcı Üretimci Alexia Christofi’nin sunduğu görüntü; yeni Flashpoint haritasına, Specialist Camila ¨Blasco¨ya ve onun ‘X6-Infiltration’ isimli aygıtına, oyuna eklenen yeni araçlara, silahlara ve gadget’lara derinlemesine bir bakış sunuyor. Yeni dönemin tüm içeriklerini gözler önüne seren bu ¨güncelleme bölümü¨, birebir vakitte yepisyeni oynanış manzaraları de içeriyor. İzlemek için tıklayın.

Video ayrıyeten -sezonun ilerleyen kısımlarında oyuna eklenecek olan Discarded da dahil olmak üzere- Battlefield 2042‘nin lansman haritalarının geliştirilmiş ve elden geçirilmiş versiyonlarını görmemize imkan tanıyor. Son olarak, oyunseverler, güncellemede yer alan artistik görsel çalışmalar sayesinde 5. Sezon’la bir arada kendilerini nelerin beklediğine dair fikir sahibi olabilecekler.

Battlefield 2042 4. Dönem: Eleventh Hour oynanış fragmanını buradan, en son Battle Pass fragmanını ise buradan izleyebilirsiniz.

Battlefield 2042 sürümleri, eski jenerasyon satın alımlar için Çifte FırsatEA Play ve EA Play Pro abonelik teklifleri ve oyunla ilgili öbür tüm detaylar hakkında daha fazla bilgi için Battlefield 2042’nin web sitesini ziyaret edebilir ve oyunu YouTube, Twitter veya Instagram’da takip edebilirsiniz.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı