Başkan Büyükakın LGS’ye girecek öğrencilere başarılar diledi

Kocaeli Büyükşehir Belediye Lideri Tahir Büyükakın lise giriş imtihanı olan LGS için tüm öğrencilere muvaffakiyetler...

Başkan Büyükakın LGS’ye girecek öğrencilere başarılar diledi

Kocaeli Büyükşehir Belediye Lideri Tahir Büyükakın lise giriş imtihanı olan LGS için tüm öğrencilere muvaffakiyetler diledi 

Kocaeli Büyükşehir Belediye Lideri Tahir Büyükakın, LGS’ye girecek tüm öğrencilere muvaffakiyet diledi. Lider Büyükakın, “Çocuklarımızın geleceği için en kıymetli adımlardan biri olan bu imtihanda tüm öğrenci ve velilerimize 8 yıllık büyük emeklerinin karşılığını almalarını temenni ediyorum” dedi.

Hayatın imtihanlarla dolu bir seyahat olduğuna değinen Lider Büyükakın iletisinde şu tabirlere yer verdi; “Zahmet çekip emek verip girişilen hiçbir iş sonuçsuz kalmaz. İnanıyor ve diliyorum ki tüm çocuklarımız kendileri için büyük değere sahip olan bu imtihanı muvaffakiyetle verecek ve hayatlarındaki birinci dönemeci çabalarıyla geçecekler. Eğitime, öğretime büyük ehemmiyet veren Kocaeli Büyükşehir Belediyemiz dün olduğu üzere bugün de tüm çocuklarımızın ve ailelerinin yanında. Onlarca eğitim yatırımı ile Kocaeli’nde okumanın bir ayrıcalık olduğunu hissettirdiğimiz tüm öğrencilerimizin, tüm eğitim hayatları boyunca yanlarında olduğumuzu, Bilgi Konutlarımız, Akademi Lise, Akademi Üniversite, ve Gençlik Merkezlerimiz ile şahsî ve mesleksel gelişimleri için elimizden gelenin fazlasını yapacağımızı bilmelerini istiyorum. Hayatın tek bir imtihandan ibaret olmadığı gerçeğini unutmadan sonuç ne olursa olsun inanmak ve çalışmaktan asla vazgeçmemelerini temenni ettiğim tüm öğrencilerimize  zihin açıklığı, yol aydınlığı ve hoş yarınlar diliyorum”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı