Başkan Aydın’dan Ürkmez ziyareti

Haftaya Ürkmez‘de bir dizi ziyaretle başlayan AK Parti Seferihisar İlçe Lideri Ahmet Aydın, esnaf ve...

Başkan Aydın’dan Ürkmez ziyareti

Haftaya Ürkmez‘de bir dizi ziyaretle başlayan AK Parti Seferihisar İlçe Lideri Ahmet Aydın, esnaf ve vatandaşla buluştu. Ürkmez Şehit Osman Koç Stadı çalışmalarını yerinde inceleyen Lider Aydın daha sonra Ürkmez Karma Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi İdaresi ile kahvaltıda buluşup gelişmeler hakkında bilgi verdi.

Yeni haftaya Ürkmez‘de esnaf ve vatandaşı ziyaret ederek başlayan AK Parti Seferihisar İlçe Lideri Ahmet Aydın, imali devam eden Ürkmez Şehit Osman Koç Stadı yenileme çalışmalarını yerinde inceledi. Çalışmaların planlı bir formda ilerlediğini lisana getiren Lider Aydın, “Şehit Osman Koç Stadı çok yakında Şehidimizin ismine ve Ürkmez’e yakışan bir tesis olarak sporseverlerin hizmetine açılacak. Yenileme çalışmaları planlı bir halde devam ediyor. Stadın etrafının ıslahı ve etraf çitleri tamamlandı. Görünen o ki çalışmalar iddiamızdan daha kısa müddette tamamlanacak” diyerek çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Ürkmez ziyaretlerine bölgede hizmet veren sanayi esnafıyla devam eden Lider Aydın beraberindeki AK Parti Seferihisar İlçe Teşkilat Lideri Ümit Yeşilyurt, Ürkmez Karma Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Lideri Ahmet Eden ve Ürkmez Karma Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi İdaresi ile kahvaltı etti. Çalışmaları devam eden Ürkmez Küçük Sanayi Sitesi ile ilgili gelişmeleri aktaran ve Ankara ziyaretinin ayrıntılarından bahseden Lider Aydın, “Sanayi Sitesinin yapılacağı yer için Devlet Su İşleri’nden müsaade alındı artık o alanın trampası yapılacak, Etraf Şehircilik ve İklim Değişikliği Başkanlığı o alanın mülkiyetini alacak. Öteki taraftan da Küçük Sanayi Sitesinin projesi çizilmeye başlanacak. Alanın netleşmesi, nerede ve ne kadar alana yapılacağı en değerli noktaydı. Bunda da artık sona geldik. Çalışmalar sistemli bir halde ilerlemeye devam edecek. Ürkmez esnafı hak ettiği tesise inşallah kavuşacak” sözlerini kullandı. Günü Ürkmez’de geçiren Lider Aydın programını vatandaş ziyaretlerinin akabinde noktaladı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı