‘BASAMAK yaz okulları için kayıtlar başlıyor

BAYRAKLI BELEDİYE BAŞKANI SERDAR SANDAL, “HER YIL BİNLERCE KİŞİNİN KATILDIĞI KURSLARIMIZDA ÇOCUKLARIMIZIN VE GENÇLERİMİZİN KİŞİSEL GELİŞİMİNE KATKI SAĞLIYORUZ. OKULLARIN KAPANMASIYLA AÇILAN SPOR OKULLARIMIZIN YANI SIRA ÇOCUKLARIMIZIN TATİL ZAMANINDA GÜNLERİNİ VERİMLİ HALE GETİRMEK, EĞLENİRKEN ÖĞRENMELERİNİ SAĞLAMAK AMACIYLA DA BASAMAK KURSLARIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ" DEDİ.

‘BASAMAK yaz okulları için kayıtlar başlıyor

Kültür-sanat ve hobi kurslarını bu yıl Bayraklı Sanat ve Müzik Akademisi (BASAMAK) çatısı altında toplayan Bayraklı Belediyesinin, 8 branşta açtığı yaz kursları başlıyor. Kayıtları 18-29 Temmuz tarihleri arasında yapılacak ücretsiz kurslara 7-12 yaş arasındaki öğrenciler katılabilecek.


Bayraklı Belediyesi, Bayraklı Sanat ve Müzik Akademisi (BASAMAK) çatısı altında topladığı kurslara yaz tatilinde de devam edecek. Yaz okullarında; astronomi ve uzay, çocuklar için; felsefe, dans, ritm, ekoloji, eğlenceli İngilizce, görsel sanatlar ve oyun içinde müzik kursları verilecek. ‘Sanat için BASAMAK’ sloganıyla yola çıkan Bayraklı Sanat ve Müzik Akademisi kursları 1-25 Ağustos tarihleri arasında üç merkezde gerçekleştirilecek. Kayıtlar, 18-29 Temmuz tarihleri arasında kursların düzenleneceği; Onur Mahallesi, İhsan Alyanak ve 75’inci Yıl Kültür Merkezlerinde yapılabilecek. 477 20 00 telefon numarasından detaylı bilgi alınabilecek.


Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Her yıl binlerce kişinin katıldığı kurslarımızda çocuklarımızın ve gençlerimizin kişisel gelişimine katkı sağlıyoruz. Okulların kapanmasıyla açılan spor okullarımızın yanı sıra çocuklarımızın tatil zamanında günlerini verimli hale getirmek, eğlenirken öğrenmelerini sağlamak amacıyla da BASAMAK kurslarımızı sürdüreceğiz. İlgilenen çocuklarımızı yaz okullarına bekliyoruz” dedi.