Başakşehir ve Trabzonspor Yenildi Puan Farkı 4

Süper Lig 32. Hafta mücadelesi bugün oynanan Konyaspor 4-3 Başakşehir ve Denizlispor 2-1 Trabzonspor ile sonuçlandı. Şampiyonluk yolundaki her iki takımında yanilmesi aradaki paun farkını değiştirmedi. Başakşehir 4 puanla ligin zirvesinde haftaya kazanması durumunda şampiyon olacak.

Başakşehir ve Trabzonspor Yenildi Puan Farkı 4
13 Temmuz 2020 - 23:10

Süper Lig 32. Hafta mücadelesi bugün oynanan Konyaspor 4-3 Başakşehir ve Denizlispor 2-1 Trabzonspor ile karşılaştı. Şampiyonluk yolundaki her iki takımında yanilmesi aradaki paun farkını değiştirmedi. Başakşehir 4 puanla ligin zirvesinde haftaya kazanması durumunda şampiyon olacak. 

Konyaspor ev sahipliği yaptığı mücadelede kazanan Konyaspor oldu. Karşılaşmada ev sahibi ekibin gollerini Miya (2), Ömer Ali Şahiner ve Skubic kaydederken; Başakşehir’in golleri ise Visca, Demba Ba ve Elia’dan geldi.

Denizli'ye konuk olan Trabzonspor maçı önde götürürken Denizlispor 2 gol buldu ve maçı 2-1 önde kapattı. Gol perdesini 14. dakikada Ekuban açarkan 46'da Sacko skora dengeyi getirdi. Denizlispor'a galibiyeti getiren isim ise 84. dakikada Oscar Estupinan oldu.

Ligde Başakşehir 66 puanla ligde birinci sıradayken, Trabzonspor 4 puan geriden 62 puanla ikinci sırada yerini koruyor.  Haftaya Başakşehir kazanması durumunda şampiyonluğunu ilan etmiş olacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum