Bahattin Yıldız'dan Çıkan Yalan Haberlere Büyük Tepki

Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız basında çıkan Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı değişikliği yönündeki haberlere resmi twitter hesabı üzerinden büyük bir tepki gösterdi.

Bahattin Yıldız'dan Çıkan Yalan Haberlere Büyük Tepki
30 Temmuz 2020 - 19:31

Başkan Yıldız, twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla görevinin başında olduğunu ve çıkan haberlerin yalandan ibaret olduğunu söyledi.

İşte Bahattin Yıldız'ın twitter paylaşımı: 

''Son Zamanlarda AK Parti'mizin Demokrasi Şöleni Olan Kongrelerin Yaklaşmasıyla Beraber Bugün Bazı Sosyal Medya Mecraları ve Basın-Yayın Organlarınca İl Başkanlığında Değişikliklerin Olacağı Yönünde Tamamen Yalana ve Kirli Algıya Dayanan Haberler Yapılmıştır.

Özellikle Şanlıurfa'mızda AK Parti İktidarını Yetersiz Göstermek Üzere Kurgulanan Bu Kirli Planların Son Aşamasında Teşkilatlarımızın Yıpratılması İçin Kirli Ellerin Harekete Geçtiğini Görüyoruz. Buradaki Amaç Parti İçine Fitne Katmak, Parti İşleyişimizi Sekteye Uğratmak.

Aziz Milletimize Şunu Net Bir Şekilde İfade Etmek İsterim ki, Bizler Görevimizin Başındayız. Bizler Parti'mizin 2023 Hedefleri, Şanlıurfa'mızın Kalkınması İçin Gece-Gündüz Demeden Çalışıyor, İlimizin Sorunlarının ve Taleplerinin Çözümü İçin Tüm Kadrolarımızla Emek Veriyoruz.

Dün Sağlıkta, Hızlı Trende ve Diğer Alanlarda Çarşaf Çarşaf Yalan Haber Yapanlar İstedikleri Kirli Emellere Ulaşmadığında Bugün Şahsım Üzerinde Teşkilatları Yıpratmak ve Kirli Algı Oluşturmak İstiyor. Biz Buna İZİN VERMEYECEĞİZ.Şanlıurfa Algı İle Değil HİZMET İle İlerleyecek.

Gazetecilik Tarafsız Haber Sunmayı, Vatandaşlarımıza Yalan ve Algıdan Uzak Objektif ve Doğru Haber İletmeyi Gerektirir. Algı ile Yalanla ve İnsanları Alenen Hedef Yaparak Gazetecilik Yapılmaz. Elindeki Kalemi Bir Araç Olarak Değil Milleti İçin Bir Amaç Olarak Kullanılmadır.

Vatandaşlarımız Müsterih Olsunlar, Gazetecilik Adı Altında Dedikodu Haberciliği Yaparak Milletimizi ve Devletimizi Hedef Alan, Kalkınmamıza Ket Vurmak İsteyenlere Karşı Daima Mücadele Edeceğiz. Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan'ın İfade Ettiği Gibi DURMAK YOK YOLA DEVAM Diyoruz.
''

ifadelerini kullanarak yalan haber yapan basındaki kişilere büyük tepki gösterdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum