Arzu Ünay, L’Oréal Türkiye Ülke Operasyon Direktörlüğüne Atandı

Lider Tekno-Güzellik şirketlerinden L’Oréal Türkiye’de üst seviye atama gerçekleşti. Dilek Ünay, 29 Mayıs 2023 prestijiyle...

Arzu Ünay, L’Oréal Türkiye Ülke Operasyon Direktörlüğüne Atandı

Lider Tekno-Güzellik şirketlerinden L’Oréal Türkiye’de üst seviye atama gerçekleşti. Dilek Ünay, 29 Mayıs 2023 prestijiyle Ülke Operasyon Yöneticiliği misyonunu üstlendi.

Boğaziçi Üniversitesi Sanayi Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan İstek Ünay, 2004 yılında küresel bir şirkette Tedarik Zinciri Talep Planlama Sorumlusu olarak başlattığı meslek seyahatini, 17 yıl boyunca çok uluslu pek çok farklı şirketin tedarik zinciri departmanında çeşitli roller alarak sürdürmeye devam etti. Bu süreçte kategori planlama, müşteri hizmetleri, müşteri lojistiği ve fabrikada tedarik zinciri üzere farklı alanlarda çeşitli roller alarak operasyonda uçtan uca tecrübe kazanan Ünay, bu vazifeler kapsamında birden fazla gruba liderlik ederek, organizasyonel dönüşüm ve coğrafik genişleme projeleri gerçekleştirdi. Son olarak, Tedarik Zinciri Platformu Dijital Dönüşüm Departmanı’na liderlik etti. 

Operasyon Kısmı ile irtibatlı farklı alanlarda tecrübeye, idare hünerine, yenilikçi yaklaşıma, iş tutkusuna ve olumlu tavra sahip olan Ünay, L’Oréal Türkiye’nin operasyonlarındaki dönüşüm gündeminin her etabına pahalı katkılar sağlayacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı