Ankara Gitar Kursları

Müzik dünyada öne gelen en önemli sanat dallarından bir tanesidir. Müziğe ilgi duyan kişi öncelikle hangi müzik rotasından gitmesi gerektiğini keşfetmelidir.

Ankara Gitar Kursları
22 Eylül 2020 - 17:29
Reklam

Müzik kursları bünyesindeki gitar kursu Ankara Ümitköy Çayyolu’nda bulunan Ramel’in akademisinde COVID 19 pandemi sürecinde devam ediyor.

Gitar kursu doğası itibariyle hali hazırda bire bir özel ders şeklinde sağlanır ve bu nedenle pandemi sürecinde de eğitimler kısıtlama olmadığı sürece devam ediyor. Gitar dersinin devamı için akademide önlemler alınmaktadır. Öncelikle her bireye akademiye girerken ateş ölçümü yapılır ve her birey sürekli olarak maske takar. Dezenfektan ile el temizliği sağlanır ve gitar dersi sırasında sosyal mesafeye özen gösterilir. Dersliklerde periyodik olarak dezenfekte edilir. Bunun yanı sıra kapı kolları saatte 1 temizlenir. Her ders bitiminde sınıflar havalandırılır. İklim müsait olduğunda pencereler açık ders yapılır. Her bireyin hijyen için derste kendi enstrümanını kullanması sağlanır. Bir yeteneği en çok destekleyen şey eğitimdir. Yeteneğinizi profesyonel eğitimciler aracılığı ile, profesyonel programlar dahilinde geliştirmek çok önemlidir. Zira gitara yeteneğiniz olsa bile bu yeteneği destekleyecek eğitimler almamanız durumunda, yeteneğinizin pek bir anlamı kalmayacaktır. Bu yüzden alanınıza uygun gitar kurslarına katılarak, kendinizi profesyonel bir şekilde geliştirmeye, dersler bire bir gerçekleştiği için açık olabilirsiniz.
 
Müzik dünyada öne gelen en önemli sanat dallarından bir tanesidir. Müziğe ilgi duyan kişi öncelikle hangi müzik rotasından gitmesi gerektiğini keşfetmelidir. Kimisinin parmakları piyano çalmaya elverişli, kimisi gitar, kimisi bateri, kimisi keman ve şan dersi gibi birçok eğitim alabileceği alan vardır. Öncelikle bu eğitimi almadan önce kendinize uygun olan alanı keşfedin ve bu alan üzerinde iyi olabileceğinizi düşünüyorsanız, o alanda sonuna kadar mücadele edin ve kendinizi her gün daha çok geliştirerek ilerleyin.

YORUMLAR

  • 0 Yorum