Analist: Bu Çin ve Yapay Zeka Coini Kaçırmayın!

Yapay zeka coini kavramına hepiniz aşinasınız artık. Son günlerde en çok gündemde olan hususlar ortasında....

Analist: Bu Çin ve Yapay Zeka Coini Kaçırmayın!

Yapay zeka coini kavramına hepiniz aşinasınız artık. Son günlerde en çok gündemde olan hususlar ortasında. Çin coinleri de o denli. Yükselişin bir sonraki katalizörü olarak görülüyorlar. Detaylara bir bakalım.

Yapay zeka coini fırsatını kaçırmak

Yapay zeka coini olarak Oasis Network öne çıkıyor. Oasis, Bitcoin yahut Ethereum üzere bir layer 1 blockchain. Fakat saklılık üzerine vurgusu var. Bu, geliştiricilerin zımnilik odaklı uygulamalar oluşturmasını sağladığı manasına geliyor. Pekala bunu nasıl başarıyor? Akıllı mukavelelerin yürütülmesini mutabakat sistemi sürecinden ayırıyor. Düşük maliyetle yüksek randıman sağlayan inançlı bir tasarımı var. Sonuçta bu durum daha yüksek süratlerde daha ucuz süreçler manasına geliyor. Münasebetiyle, projenin teknolojisi o kadar sağlam ki, Binance Oasis Network’ü öğrendiğinde projeye geldi. Aslında, birtakım araştırmacılar Nisan 2023’te Binance’in rezervlerine 24 milyon ROSE daha eklediğini sav ediyor. Binance şu anda 5,7 milyar dolarlık sirkülasyondaki Rose arzının neredeyse 2,2 milyar dolarına sahip. Bu farklı bir durum. Zira Binance son 18 ayda ROSE sahipliğini 4 kat artırdı. Grayscale bile kısa müddet evvel ROSE’yi değerlendirilmekte olan bir varlık olarak ekledi.

analist bu cin ve yapay zeka coini kacirmayin 0 8V6fymkz

Yapay zeka coini Oasis Network büyük ölçüde saklılığa odaklanmakta. Kriptokoin.com olarak belirttiğimiz üzere zımnilik kıymetli bir mevzudur. Oasis, yapay zekanın ortaya çıkardığı kapalılık meselelerini ele alıyor. Zımnilik, yapay zekanın en düzgün özelliklerinden biri değil. Lakin Oasis, ortaklarının kaynaklarından ve altyapısından yararlanıyor. Ve saklılık temelli tahliller sunuyor. Özetle Oasis, Web3’e bir kapalılık katmanı sunmaya odaklanmıştır.

Projenin ortaklıları

Yapay zeka coini Oasis’in ana akım oyuncularla büyük iştirakleri var. Bu ortaklar ortasında Meta, Google, Binance yer alıyor. Öbür taraftan BMW, BSN (Çin’in hükümet dayanaklı Blockchain Hizmet ağı) ve Linux yer alıyor. Bu bağlamda hepimiz şu anda yapay zeka coini etrafında çok fazla hype olduğunu biliyoruz. Lakin yapay zeka, kullanıcıların kapalılığını ihlal ederse riskli olabilir. Buna nazaran yanlış bilgi sağlar. Oasis’in düzeltmeyi amaçladığı şey bu. Bu nedenle Oasis, yapay zekanın mümkün zımnilik meselelerini çözmeyi planlıyor. Bu formda, AI daha etik ve inançlı hale gelecek.

analist bu cin ve yapay zeka coini kacirmayin 1 PvQ1nFqh

Oasis üzerindeki bahis, birçok geliştiricinin bu platformu saklılık özellikleri için kullanacağı istikametinde. Topluluk ne kadar büyük olursa, yapay zeka coini ROSE o kadar fazla bedel kazanır. ROSE, Oasis ağının mahallî token.  İşlemler, stake etme ve delegasyon için kullanılıyor. ROSE 1 yılı aşkın müddettir birikim bölgesinde bulunuyor. Temeller güçlü, yalnızca dApp eksikliği fiyat artışını engelliyor. Hong Kong ferdî yatırımcıları, Çinli kurumlar ve AI uygulama patlamasıyla birlikte, geliştiricilerin daha fazla dApp oluşturmak için Oasis Network’e gelmesi mümkün.