Ali Koç ile tartışan Abdülkerim, imza atmaktan vazgeçti! İşte olay transferin perde arkası

Fenerbahçe ile imza basamağına kadar gelen lakin masadan kalkan Abdülkerim Bardakcı, Galatasaray ile muahede sağladı....

Ali Koç ile tartışan Abdülkerim, imza atmaktan vazgeçti! İşte olay transferin perde arkası

Fenerbahçe ile imza basamağına kadar gelen lakin masadan kalkan Abdülkerim Bardakcı, Galatasaray ile muahede sağladı. Fenerbahçe ile maddi hususlar üzerine yapılan konuşmada Ali Koç ile uyuşmazlık yaşayan deneyimli stoper imza atmaktan vazgeçti.

“SEN BU KADAR PARA EDER MİSİN”

Hakan Can yaptığı açıklamada bu transferin perde ardına değinerek:”Ali Koç transfer görüşmesini şahsen yapmak için Abdülkerim Bardakcı’yı arıyor, ‘ne kadar istiyorsun?’diyor. 1 milyon euro civarında bir sayı söylüyor. Ali Koç sonlanıyor, ‘sen bu kadar para eder misin?’ diye soruyor. Ali Koç, ‘karakter açısından bir sorun görüyorum. Bir dönem düzgün futbol oynayıp bu türlü meczup paralar istiyorsunuz’ diyor, yeterlice şaşırıyor Abdülkerim ve sonra liderini arıyor, ‘Fenerbahçe size ve bana ne verirse versin ben Fenerbahçe’ye gitmek istemiyorum’ diyor” sözlerini kullandı.

“DEVREYE GALATASARAY GİRİYOR”

Galatasaray ile Abdülkerim’in mutabakat etabına değinen Can: “Fenerbahçe’den 2 yönetici devreye giriyor, ‘başkanımızın sonlu bir anına denk geldi’ diyorlar lakin Abdülkerim fikrini değiştirmiyor. Bu ortada devreye Galatasaray giriyor ve Fenerbahçe’nin vermediği maaşı 3 aşağı 5 üst kabul edip transfer ediyor” dedi.