Akıllı Para PEPE Satıp, Bu Altcoine Geçiyor! ‘Çakılabilir’

Kripto para dünyasında Nisan ayında PEPE fırtınası yaşadık. Lakin bu fırtına şimdilik bitmiş üzere duruyor....

Akıllı Para PEPE Satıp, Bu Altcoine Geçiyor! ‘Çakılabilir’

Kripto para dünyasında Nisan ayında PEPE fırtınası yaşadık. Lakin bu fırtına şimdilik bitmiş üzere duruyor. Pekala, süreç bundan sonra kripto para için nasıl işleyecek? Detaylara bir bakalım.

PEPE için süreç bitti mi?

Pepe (PEPE) fiyatı, Mayıs ayı boyunca alıcı iştirakinin eksikliğini gösterdi. Bu nedenle göğüs coinin heyecan ve sansasyonu azaldı. Token nötr ve düşüş eğilimleri ortasında geçiş yaptı. PEPE için ivme eksikliği çok fazla hale geldi. Bu bağlamda kripto para piyasaları yükselirken hafta sonu Bitcoin (BTC) fiyatının tesirine reaksiyon veremedi. Pepe (PEPE) fiyatı, günlük süreç hacmi açısından Dogecoin’e karşı taban kaybetti. Bu nedenle göğüs coin meraklılarını hayretler içinde bıraktı. Geçen hafta PEPE ve DOGE sırasıyla 227 bin ve 168 bin dolarlık günlük süreç hacmi kaydetti. Bu hafta DOGE için 116 bin ve 187 bin dolarlık süreç hacmi kelam konusu oldu. Bu durum, akıllı para yatırımcılarının odağını göğüs coinlerin hükümdarına çevirdiğini gösteriyor.

akilli para pepe satip bu altcoine geciyor cakilabilir 0 FeraFApa

Daha yüksek vakit dilimlerinde göğüs coin için farklı bir şey olmasa da, 2 saatlik vakit dilimi Pepe fiyat hareketinin azalan bir üçgen oluşturduğunu gösteriyor. Bu grafik formasyonu çoklukla düşüş eğiliminde. Ayrıyeten gelecekte potansiyel bir fiyat düşüşüne işaret eder. Bu formasyon, dayanak düzeyi sabit kalırken varlığın fiyat hareketi bir dizi düşük zirve noktası kaydettiğinde görülebilir. Buna nazaran bu durum varlık arzının talepteki zayıflamaya karşı arttığı manasına gelir.

Meme coin analizi

Meme coin PEPE fiyatı 0,00000141 dolar civarında anlık takviye üzerinde oturuyor. Öteki taraftan idare modelinin düşüş trendi çizgisi tarafından işaretlenen 0,00000147 dolar dirençle karşı karşıya. Üçgenin 0,00000137 dolar düzeyindeki tabanının altına iniş kelam konusu. Bu durum, potansiyel olarak 12 Mayıs’ta 0,00000106 dolar dayanak akışı civarındaki en düşük düzeylere kadar bir satış eğilimini tetikleyebilir. İzafî Güç Endeksi (RSI) ve Hareketli Ortalama Yakınsama Sapması (MACD) göstergeleri düşüş tezine itimat katıyor. Orta çizginin altındaki pozisyonları, ayıların PEPE piyasasına liderlik ettiğini gösteriyor.

akilli para pepe satip bu altcoine geciyor cakilabilir 1 G3Upn4aa

Tersine, boğaların tekrar dirilişi Pepe coin’i 0,00000147 dolar direnç düzeyine taşıyacak. Bu düzeyin akabinde bir sonraki maksat 0,00000151 dolar. Hayli yüksek bir yükseliş durumunda, Pepe fiyatı 0,00000178 dolar direnç düzeyini etiketleyecek. Bu türlü bir durumda göğüs coin 20 Mayıs’ın en yüksek düzeyini geri kazanacak. Bu hareket, mevcut fiyat düzeyinden %25’lik bir yükseliş manasına gelecek. Nadiren de olsa, RSI’ın kuzeye döndüğü ve kenara itilmiş yatırımcıların yine girişine işaret ettiği düşünüldüğünde bu türlü bir senaryo mümkündür. Bu gidişat devam ederse, RSI kısa müddet içinde sarı bandın üzerine çıkacak. Sonuçta PEPE satın alma daveti sinyali verecek. Kriptokoin.com olarak vurguladığımız üzere Piyasa oyuncularının bu davete kulak vermesi göğüs coin için artış manasına geliyor.