Adım Farah üzüntüsünden sonra Aslı Enver hayranlarını sevindirecek yeni bir dizi müjdesi!

2 CsaHaber.com / Detay – Aslı Enver’in hayranları, ‘Adım Farah’ dizisinde başrol oynayacağı için heyecanlı....

Adım Farah üzüntüsünden sonra Aslı Enver hayranlarını sevindirecek yeni bir dizi müjdesi!
2

CsaHaber.com / Detay – Aslı Enver’in hayranları, ‘Adım Farah’ dizisinde başrol oynayacağı için heyecanlı. Geçen yıl projeyle ilgili ilk sözler söylendiğinde başrol oyuncusu için bilinen tek isim Asley Enver olacaktı. Oyuncunun ‘Adım Farah’ projesini merakla bekleyen hayranları, sonrasında büyük üzüntü yaşadı.

Enver hamileliğiyle projeyi batırmamak ve kendini zorlamamak için diziden çekilmek zorunda kalmıştır. Bu yüzden başroller için Demet Özdemir ve Engin Akyürek ile anlaştı.

Aslı Enver ve Engin Akyürek ikilisini bir arada izleyecek olan birçok izleyici heyecanlansa da bu gelişmeden rahatsız oldu. Dizinin yayınlanmasının ardından Aslı Enver’in hayranları böyle bir proje için çok uygun olduğunu gördüler ve oyuncunun bir daha ekranlara dönmemesine tepki gösterdiler.

Ancak Aslı Enver hayranlarını sevindiren haber Disney+ platformundan geldi. 14 Haziran’da Türkiye ve dünyada eş zamanlı olarak yayınlanacak olan platformun yeni dizisi Arayiş’in 2022 yılında Türkiye’de seyirciyle buluşacağı açıklandı.

Başrolünde Aslı Enver’in yer aldığı bu dizinin başrolünde Mehmet Günsür yer alıyor ve bugüne kadar pek çok projede önemli katkıları oldu.

Yapımcılığını sektörün önde gelen firmalarından Ay Yapım’ın üstlendiği Arayiş dizisi izleyicilere gizemli dünyanın kapılarını aralayacak.

Nükhet Bıçakçı ve Özlem Yücel’in özgün bir hikaye ve senaryoya sahip olduğu, ödüllü yönetmen Emin Alper’in yönettiği “Arayış”tan ilk fragman da yayınlandı.

Başrollerini Aslı Enver ve Mehmet Günsür’ün paylaştığı dizinin geri kalan oyuncu kadrosu şu isimlerden oluşuyor: Defne Kayalar, Devin Özgürçınar, Erol Babaoğlu, Erol Babaoğlu, ipekektan, ipke türktan, Erdem eydempak, Erdem eym akkkaya, ykkaya, ykurizemagurizemaguriz conguiz . Oral Özer ve Ali Yoğurtçuoğlu.

Discovery dizisi, izleyicilerde gizemli dünyanın anlatılmamış yüzüne dair ipuçları vererek merak uyandırıyor.

Metropol yaşamına hapsolmuş hasta, mutsuz ve kayıp bir ruh olan Nisan, birlikte gittikleri bir terapi seansından sonra ortadan kaybolan arkadaşını ararken şüpheli bir tarikatla karşılaşır.

Adım Farah hüznünün ardından Aslı Enver hayranlarını sevindirecek yeni dizi haberi!  9

Nisan şüphe duysa da tarikatın vaatlerine kayıtsız kalamaz ve gizemli adam Tufan’ın peşine düşerek bilinmezlerle dolu bir maceraya atılır. Orijinal dizi “Quest” metafizik, mutluluk, varoluş ve aşk temalarını sorgulayacak ve 14 Haziran’da yalnızca Disney+’ta yayınlanacak.

Şunlar da hoşunuza gidebilir