ABD’de bir silahlı saldırı daha! Eğlence mekanına kurşun yağdırdılar: 3 ölü, 14 yaralı

ABD’de silahlı akınlara bir yenisi daha eklendi. Taarruz, Tennessee eyaletinde Chattanooga kentinde bulunan bir cümbüş...

ABD’de bir silahlı saldırı daha! Eğlence mekanına kurşun yağdırdılar: 3 ölü, 14 yaralı

ABD’de silahlı akınlara bir yenisi daha eklendi. Taarruz, Tennessee eyaletinde Chattanooga kentinde bulunan bir cümbüş yerinin önünde silahlı atak gerçekleştirildi.

3 MEYYİT, 14 YARALI

Olay yerine çok sayıda polis ve birinci yardım grubunun gelmesinin akabinde yetkililer, 3 kişinin hayatını kaybettiğini, 14 kişinin ise yaralandığını bildirdi. Chattanooga Polis Şefi Celeste Murphy yaptığı açıklamada, 2 kişinin vurularak, 1 kişinin ise kaçan bir otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybettiğini belirterek, “Saldırının neden gerçekleştirildiğini şimdi bilmiyoruz. Lakin olayın kimler tarafından niye gerçekleştirildiğini belirlemeye çalışıyoruz. Hayatını kaybedenlerin ailelerine de taziyelerimizi iletiyoruz” sözlerini kullandı.

DÜN GECEKİ AKINDA DA 3 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

ABD’nin Pensilvanya Eyaleti’ne bağlı Philadelphia kentinde de dün gece saatlerinde bir caddede silahlı hücum düzenlenmiş, polis 2’si erkek 1’i bayan olmak üzere 3 kişinin hayatını kaybettiğini, 11 kişinin ise yaralandığını açıklamıştı.

İhlas Haber Ajansı / Dünya