48. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde Kırmızı Halı Heyecanı

48. Pantene Altın Kelebek Mükafatları bu gece sahiplerini buluyor! Ödül merasimi öncesinde ünlü isimler, birbirinden...

48. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde Kırmızı Halı Heyecanı

48. Pantene Altın Kelebek Mükafatları bu gece sahiplerini buluyor!

Ödül merasimi öncesinde ünlü isimler, birbirinden şık kıyafetleri ve kusursuz saçlarıyla Kırmızı Halı’da güçlerini gösterdiler.

Yetenekleri, muvaffakiyetleri ve güçleri ile tanıdığımız Türkiye’nin sevilen sanatkarları, yılın en görkemli gecesi 48. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde mükafatlarına kavuşuyor.

Pantene ana sponsorluğunda Hürriyet tarafından düzenlenen merasim öncesi Kırmızı Halı’da ünlü isimler, şıklıklarıyla ve kombinlerini tamamlayan güçlü ve sağlıklı görünen saçlarıyla göz doldurdu. Pantene önderliğinde gerçekleştirilen BlindLook iş birliği sayesinde görme engelli bireyler de bu sene birinci kere Pantene Altın Kelebek gecesinde kırmızı halı heyecanına ortak olma bahtı buldu.

Demet Özdemir Koç, Rachel Araz Kiresepi, Nilsu Berfin Aktaş, Has Kaya, Su Burcu Yazgı Coşkun, Taro Buyruk Tekin, Zeynep Bastık, Edis, Bengü, Ebru Yaşar, Sefo, Ceyda Kasabalı, Fırat Albayram, Hafsanur Sancaktutan, Deren Talu, Nisa Bölükbaşı, Onur Seyit Yaran, Fezi Altun, Seçkin Süngüç, üzere pek çok ünlü isim Kırmızı Halı’da güçlerini gösterdi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı