35 dolar kıymetindeki Xbox Live Gold Aralık oyunları açıklandı

Xbox’ın Pazarlama Program Müdürü Dan Hickey tarafından Xbox Wire’da yapılan açıklama ile Xbox Live Gold...

35 dolar kıymetindeki Xbox Live Gold Aralık oyunları açıklandı

Xbox’ın Pazarlama Program Müdürü Dan Hickey tarafından Xbox Wire’da yapılan açıklama ile Xbox Live Gold Aralık 2022 oyunları açıklandı. Toplam kıymeti 35 dolar olan iki oyun fiyatsız oldu.

XBOX LIVE GOLD ARALIK 2022 OYUNLARI

  • Colt Canyon ($14.99): 1 – 31 Aralık
  • Bladed Fury ($19.99): 16 Aralık – 15 Ocak 2023

Colt Canyon

Şapkalarına tutun, partnerim. Size bir masal anlatayım: “Ölüme terk edilmiş ve partneri kaçırılmış bir silahşörle uğraşın. Bilinmeyen hazineler, silahlar, tehlike ve kana susamış pisliklerle dolu affedilemez bir batı görüntüsü olan Colt Kanyonu’na gitmenin vakti geldi. Yolunuzu çekin ve tahminen de art planda mırıldanan bir spagetti batı müziği ile yol boyunca TNT ile birkaç şeyi havaya uçurun. Eşinizi ve öbür günahsızları kurtarın ve şayet şanslıysanız, bunu yaparken bir patlama yaşayacaksınız ve şahin yemeği olarak sonuçlanmayacaksınız.

35 dolar kıymetindeki Xbox Live Gold Aralık oyunları açıklandı - 30/11/2022

Bladed Fury

Cinayetle suçlanan ve sürgüne gönderilen Prenses Ji, masumiyetini kanıtlamak, kız kardeşini kurtarmak ve kanlı bir intikam izi bırakmak için nefes kesici, aksiyon dolu bir seyahate çıkar. Çin mitolojisine dayanan bu klasik 2D oyunda yandan kaydırma marifetlerinizi ortaya çıkarın. Yüksek oktanlı kombo atakları kullanarak antik düşmanlara ve ilahlara karşı savaşın! Sanat ve ses tasarımı, klasik gelişmeleri gerçeküstü bir kenarla karıştırarak mükemmel bir formda işlenmiştir.

35 dolar kıymetindeki Xbox Live Gold Aralık oyunları açıklandı - 30/11/2022