2 Altcoin İçin Bomba Haber: Çin ve Dünya Devi Ortaklığı!

Bitcoin ve altcoin dünyasında Çin merkezli haberler gündem oluşturmaya devam ediyor. Şu an Çin sözünü...

2 Altcoin İçin Bomba Haber: Çin ve Dünya Devi Ortaklığı!

Bitcoin ve altcoin dünyasında Çin merkezli haberler gündem oluşturmaya devam ediyor. Şu an Çin sözünü duyar duymaz harekete geçiyoruz. Bir manada 2019 yılında yaşanan Çin merkezli aksilikler adeta sona ermiş üzere. Bu nedenle haberimiz bir altcoin ile Çin ve dünya devi ortasındaki iştirakle ilgili.

Altcoin için bomba gelişme

IOST (IOST) isimli altcoin kulaklarınıza yabancı gelmeyecektir. Kripto para projesi bir dizi sorunu çözmeye çalışıyor. Bu sorunlar ortasında ölçeklenebilirlik, yüksek süreç fiyatları yer alıyor. Ayrıyeten düşük süreç suratı da yeniden çözmeyi amaçladıkları bir öteki sorun. Artık bu kipto para projesi Hong Kong WEB3HUB ile stratejik bir iştirak kurduğunu açıkladı. WEB3HUB’un ne olduğunu merak ettiniz değil mi? WEB3HUB Web3 şirketlerini destekleyen bir dijital inovasyon merkezi.

2 altcoin icin bomba haber cin ve dunya devi ortakligi 0 OX7vl2yZ

IOST, WEB3HUB üzere stratejik ortaklarla ve dünya çapındaki büyük topluluklarla işbirliği yapacak. Ayrıyeten zincir üzerinde çeşitlendirilmiş ve açık bir ekosistemi teşvik etmeye devam edecek. Buna nazaran altcoin IOST bu birlikte çalışma ile blok zinciri, yapay zeka, bilgi depolama sertifikasyonu, zincirler ortası birlikte çalışabilirlik protokolleri (CCIP), kapalılık bilişimi, XR ve başka temel teknolojilerdeki gelişmeleri yönlendirecek. Öteki taraftan ortak gayretler, Hong Kong’un Web3 dijital inovasyon geleceğinde yeni bir sayfa açacak. Ayrıyeten paydaşları “IOST Web3 Dijital Yaratma Motoru “nun çok boyutlu yetenekleriyle güçlendirecek.

Ortaklık ne amaçlıyor?

Ortaklıkla birlikte bir maksat da kelam konusu. Buna nazaran altcoin IOST Hong Kong’daki Web3 dalını güçlendirmeyi amaçlıyor. Buna nazaran inovasyonun sürdürülebilir olması ve gelişimi için uğraş kelam konusu olacak. Ayrıyeten blok zinciri çekirdek teknolojinin takviyesi kelam konusu olacak. Sonuçta global ekosistem güçlü hale gelecek. Öteki taraftan Hong Kong’da kurulması planlanan global kripto para Web3 şirketlerini bölgeye çekmek için gayret ortaya konulacak. Böylece bölgeye giren Web3 şirketleri için değişim ve işbirliği fırsatları kolay hale gelecek.

2 altcoin icin bomba haber cin ve dunya devi ortakligi 1 sPYiXXQv

Amaçlar yalnızca bununla da sonlu değil. Altcoin projesi tarafından yapılan açıklamada Hong Kong’a giren Web3 işletmeleri için bir kısım var. Buna nazaran dinamik bir dijital sanayi inovasyon ortamının oluşması amaç dahilinde. Ayrıyeten kapsamlı ekolojik dayanak planları ve uygun inkubasyon ve güçlendirme tedbirleri oluşturmak da yeniden maksatlar ortasında yer alıyor. Son olarak proje içinde yer alan gayelerden biri de Hong Kong’da milletlerarası ve yenilikçi bir Web3 dijital ekosistem merkezinin oluşturulması formunda. Kriptokoin.com olarak yer verdiğimiz üzere IOST tarafından bu proje yürütülürken Hooked Protocol’de bugün bir açıklama yaptı. Buna nazaran Hooked Protocol Web3 eğitim-eğlence ekosistemini geliştirmek için Animoca Brands ile paydaşlık kurduğunu belirtti.