1973’te dünyanın en yeterli profesörlerinin bir ortaya gelip yaptığı makine, kıyamet için tarih verdi

Kıyametin ne vakit kopacağı, ya da hangi nedenlerden ötürü kopacağı hala insanoğlu tarafından araştırılmaya devam...

1973’te dünyanın en yeterli profesörlerinin bir ortaya gelip yaptığı makine, kıyamet için tarih verdi

Kıyametin ne vakit kopacağı, ya da hangi nedenlerden ötürü kopacağı hala insanoğlu tarafından araştırılmaya devam eden bir husus. 1973’te bir ortaya gelen dünyanın en düzgün profesörleri ise bu soruya cevap aramak ismine bir muhteşem bilgisayar geliştirdi. Harika bilgisayar, dünyadaki iklim değişikliğinin durumuna nazaran kıyamet için varsayımlarda bulunmaya başladı.

2020’DEKİ İKLİM KRİZİNİ BİLDİ

Profesörler tarafından oluşturulan bilgisayar, 2020 yılından itibaren dünyada iklim krizi yaşanacağını iddia etti ve bu kestiriminde yanılmadı. Bilgisayarın yeni iddiası ise duyanların tüylerini ürpertti. Zira bilgisayar dünyanın sonunun hangi yıl geleceğine yönelik kestirimde bulundu.

2050 YILINI İŞARET ETTİ

Bilgisayardaki datalara nazaran birçok insan tarafından “Kıyamet” olarak isimlendirilen olay, 2050 yılında dünyanın iklim krizine girmesiyle birlikte yaşanacak. 2050 yılından itibaren dünya yaşanılamayacak bir hal alacak. Bu da kıyameti beraberinde getirecek. Kıyamet anlayışı dinlere nazaran ve kültürlere nazaran birbirinden farklılık gösteriyor.